Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Taki układ doskonale sprawdza się w przypadku organizacji pokazów, uroczystych spotkań, gali i innych bardziej medialnych wydarzeń. Rozstawienie stolików po sali jest swobodne dzięki czemu fotograf czy kamerzysta może utrwalać spotkanie z każdego punku sali w równym stopniu.

Dwa rzędy          MAX 400 os

GALERIA

W tym układzie trzy stoły ustawione są na trzech bokach prostokąta, na szczycie pozostawiając miejsce dla prowadzącego bądź prelegenta. Układ ten uznaje się niekiedy za najbardziej uniwersalny – może być stosowany zarówno podczas konferencji, jak podczas szkoleń. Pozwala prowadzącemu na swobodne poruszanie się po sali, podchodzenie indywidualnie do uczestników, uczestnikom zaś ułatwia skupienie – nikt przed nami nie siedzi, mamy idealny widok na prowadzącego i ewentualny, znajdujący się za nim ekran.

Podkowa          MAX 400 os

GALERIA

Układ ten ma wiele plusów. Po pierwsze, pozwala maksymalnie wykorzystać przestrzeń, ustawiając sporo krzeseł nawet na małej powierzchni. Po drugie, zapewnia on dobrą widoczność właściwie z każdego miejsca sali – jeśli prelegent zechce skorzystać z prezentacji multimedialnej, każdy uczestnik konferencji lub szkolenia będzie dobrze widział ekran. Wszystkie proponowane przez nas sale konferencyjne pozwalają na wykorzystanie ustawienia kinowego 

Teatralnie          MAX 500 os

GALERIA

Taki układ doskonale sprawdza się w przypadku organizacji pokazów, uroczystych spotkań, gali i innych bardziej medialnych wydarzeń. Do okrągłego stolika dostawia się najczęściej od 4 do 8 krzeseł, tak aby rozmowy miały bardziej intymny charakter. Rozstawienie stolików po sali jest swobodne dzięki czemu fotograf czy kamerzysta może utrwalać spotkanie z każdego punku sali w równym stopniu.

Okrągłe          MAX 400 os

GALERIA

Dwa rzędy

Podkowa

Teatralnie

Okrągłe

SALA BRYLANTOWA - Gale biznesowe

Sala Brylantowa jest największą salą w naszym Pałacu o powierzchni 510 m2. Przeznaczona jest na organizowanie Gal biznesowych, konferencji i szkoleń oraz innych medialnych wydarzeń nawet dla 400 osób jednocześnie. Istnieje możliwość innej aranżacji Sali Brylantowej i wydzielenia z niej kolejnej sali o powierzchni ok. 125 m2 lub 385 m2. 

Sala jest klimatyzowana, doskonale oświetlona kryształowymi żyrandolami. Dekorację sali stanowią lustra w bogato zdobionych złotych ramach, oraz piękne dekoracje okienne W sali brylantowej można korzystać z darmowego internetu wifi. W zależności od Państwa potrzeb salę można dowolnie aranżować. Nasza sala brylantowa może być ustawiona w dowolnej konfiguracji stołów prostokątnych lub kameralnych okrągłych, oraz w ustawieniu typowo teatralnym lub szkoleniowym. 

Gwarantujemy profesjonalną obsługę techniczną i gastronomiczną spotkań. 

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ