Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania.

Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu.

Tak właśnie powstał pomysł dołączenia do sieci klubokawiarni klubu 555. Mimo że nie jesteśmy typową kawiarnią ale hotelem, restauracją, salami szkoleniowymi i bankietowymi można powiedzieć że jesteśmy miejscem jak z książek Johna Strelecky miejscem na końcu świata gdzie wszyscy potrzebujący odnajdą sens życia.

Miejsce: Parisel Palace Klimki 36, 21-400 Łuków24.03.2022 ( cena 250 zł/osoba) - godz 17:00 - Uroczysta kolacja VIP z Fryderykiem - 

25.03.2022 - Czas rozpoczęcia: 17:55 - Event biletowany wejściówkami bezpłatnymi - obowiązkowa rejestracja na www w celu pozyskania danych/zgód i liczby uczestników w przybliżeniu.

Udział w Evencie jest bezpłatny dla osób chętnych przygotowaliśmy kilka dodatkowych opcji:

Rezerwacja dodatkowych opcji po wybraniu Grand Opening 

A co, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać? Ale nie w góry ani nie nad morze tylko na sam koniec świata, w miejsce, którego nie opisują w przewodnikach, a które jest coraz bardziej znane. Około 100 km od Warszawy w woj lubelskim leży maleńka wieś Klimki,, przy drodze rosną przepiękne maki i  fioletowy łubin. Naokoło cisza jak makiem zasiał, poranna rosa na trawie, która chłodzi bose stopy i takie zachody słońca na horyzoncie, że czapki z głów. Warto tutaj przyjechać, otulić się wszechobecną zielenią i nasiąknąć tutejszym spokojem.

Zapraszam na „Opowieści o Kenii” połączone z rozmową o naszych Klubowych Nawykach. W Parisel Palace ugości nas Andrzej Dulny, Kamil Poraziński nieodpłatnie podzieli się swoją opowieścią o Safari, wspólnie podzielimy się doświadczeniem z wdrażania nawyku „Praktykuj Uważność”, a jeśli zechcemy zrobimy sobie wspólny Trening Uważności.

Grand Opening Klubokawiarni 555 w Parisel Palace z udziałem Fryderyka Karzełka – 25.03.22

Klubokawiarnia w Klimkach

Spotkanie Klubu 555 i opowieści o Kenii

WIĘCEJ

WIĘCEJ

WIĘCEJ

Parisel Palace Klimki 36, 21-400 Łuków

25 794 65 00/ 665 415 145

Klubokawiarnia Parisel Palace

KLUB 555

Parking dla gości

Klimatyzacja

Udogodnienia dla osób
niepełnosprawnych

Bezpłatne WI-FI

Udogodnienia

NASZE MENU

NOWOŚCI I WYDARZENIA

SOKI OWOCOWE

OGRODNIK MARZEŃ

JAŚMINOWY ELIKSIR

ESENCJA CHWILI

SAŁATKI

CROISANTY

TOSTY

CIASTA

AMERICANO

ESPRESSO

CAPPUCCINO

KAWA

JEDZENIE

NAPOJE

EKSPLZJA EMOCJI

ZIARENKA WYTRWAŁOŚCI

WYBIERZ SMAK DLA SIEBIE

O NAS

Twój e-mail:
Imię i Nazwisko
Nr telefonu
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czasami, kiedy się tego najmniej spodziewasz – i być może kiedy tego najbardziej potrzebujesz – lądujesz w nowym miejscu, w towarzystwie nowych ludzi i uczysz się nowych rzeczy.
( Kawiarnia na końcu świata – John Strelecky)

Aby Twój wypoczynek był pełny warto także pamiętać o naszym ciele, które relaksuje się najlepiej wtedy gdy nie musi ciężko pracować. Kiedy Ty oddawać się będziesz tym co lubisz najbardziej: spacerom w rezerwacie Jata, błogim drzemkom czy medytacjom nasi kucharze zadbają o to aby Twoje posiłki były lekkie i zdrowe a co może najważniejsze smakowite, bo to przecież czas wypoczynku i rozpieszczania siebie.

Nasza kuchnia łączy oryginalne smaki z nutą tradycji tak aby wszystkim znane potrawy były dla naszych gości miłym i niebanalnym zaskoczeniem. W stylowych i pełnych ciepła wnętrzach naszego pałacu serwowane są wykwintne potrawy które na pewno Was zaskoczą swoim smakiem i sposobem podania. Do każdego dania nasi kelnerzy dobiorą idealne wino, które podkreśli smak zamówionego dania.

Twoje życie jest w Twoich rękach. Zadbaj o swoją równowagę w towarzystwie inspirujących ludzi. Zapraszamy do klubokawiarni na końcu świata do Parisel Palace Leśne Zacisze.

Na czym polega Klub 555?

Początkowo, projekt ten był wyzwaniem, który miał zakończyć się po 555 dniach. Jednak uczestnicy tak pokochali poranne wstawanie z Fryderykiem, że obecnie wyzwanie zostało przedłużone do 6602 dni. Dlaczego tyle ? Fryderyk oznajmił, że przedłuży wyzwanie do tylu dni, ile podczas 555 dnia będzie uczestników. W ten sposób klubowicze zdecydowali, że Klub 555 zostanie przedłużony o kolejne ... 18 lat.

Dzisiaj, codziennie na Klubie 555, jest ponad 6 tysięcy osób. Rośnie nie tylko motywacja, ale także liczba uczestników.

To jak, dołączasz do wyzwania?

Kim są eksperci Klubu 555?

 

Najlepszym sposobem na zmiany jest czerpanie inspiracji od doświadczonych ekspertów z danej dziedziny. Dlatego w naszym Klubie 555 znajdziesz specjalistów, którzy pomogą Ci poukładać twój heksagon 

Twórca Klubu 555,  który codziennie rano o godzinie 5:55 budzi tysiące Polaków, by poprzez zmianę nawyków zmienili oni swoje życie. Jego inicjatywa tylko w rok dotarła do ponad 2 milionów ludzi, dając im wartości, motywację i narzędzia do pracy z własnym rozwojem osobistym. Przez ponad 30 lat, jako przedsiębiorca, przeżywał wzloty i upadki, które dały mu doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu, dziś może wspierać i prowadzić, na ścieżce rozwoju, ludzi potrzebujących wzrastać w siłę. Latem 2019 wyszedł pieszo ze swojego domu i przeszedł ponad 2000 km do hiszpańskiej miejscowości Santiago de Campostella, by udowodnić, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. 

Fryderyk Karzełek

Anna Oszajca – trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne, kreując ich wizerunek w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.

Anna pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie. 

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który zmieni Cię z osoby w osobowość medialną.

Anna Oszajca

Pracuje jako coach, ponieważ uwielbia wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pomaga ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie.

Jest dyplomowanym coachem z wieloletnią praktyką, trenerem MindSonar®. W latach 2016-2019 była wicedyrektorem i dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Z sukcesem szkoli co roku tysiące osób.

Jest autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego. A przede wszystkim jest spełnioną kobietą i mamą Ewy i Bartka. Jej najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są autentyczność i rodzina. 

Barbara Lech

Głęboko wierzy w to, że wszystko, czego potrzebujemy, by być szczęśliwymi, mamy w sobie. Musimy to tylko odnaleźć. W tym procesie ogromnie ważna jest umiejętność dawania sobie samemu życzliwości.

Wiem, jak trudno jest czasem wyjść z automatyzmów myślenia i poradzić sobie z niewspierającymi emocjami – jest osobą wysoko wrażliwą. Jako absolwentka studiów filozoficznym ma tendencję do zadawania pytań, które pozwalają jej lepiej zrozumieć siebie, ludzi i świat. 

Przez wiele lat była marketerem i szkoleniowcem, pracując z największymi markami z Polski i świata. W tym okresie wpadła w pułapkę gonienia zadania za zadaniem i przekonała się, że największe szczęście daje jej  życie, w którym mam przestrzeń na to, by zatroszczyć się o siebie.

Magdalena Daniłoś

Urodził się w Tychach, większość swego życia spędził w Wielkiej Brytanii, gdzie pogłębiał swoją wiedzę i poszerzał kwalifikacje. W życiu przeszedł przez wiele problemów zdrowotnych, które targały pomiędzy dwoma – na pierwszy rzut oka – przeciwnymi siłami: duchem i materią. Dzięki swojemu wykształceniu stał się bystry, uważny, spokojny i współczujący, jednak jego ciało w dalszym ciągu nie domagało. Wtedy trafił na artykuł o biohackingu. To było to! Biohacking i jego holistyczne, złożone podejście kompletnie odmieniło jego punkt widzenia.  W końcu zrozumiał, że szczęście i dobrobyt nie leżą po jednej ze stron:  po stronie ducha, czy po stronie materii – leżą dokładnie tu! Na środku! Musisz rozwijać swój umysł, ducha i ciało, aby osiągnąć swój najwyższy potencjał. Musisz połączyć wszystkie znane metody z różnych gałęzi nauki i duchowości, żeby dotrzeć do miejsca w którym chcesz być. Tylko w ten sposób staniesz się najlepszą wersją siebie.

 

Wojciech Strąg

Klubokawiarnia Parisel Palace 

A co, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać? Ale nie w góry ani nie nad morze tylko na sam koniec świata, w miejsce, którego nie opisują w przewodnikach, a które jest coraz bardziej znane. Około 100 km od Warszawy w woj lubelskim leży maleńka wieś Klimki,, przy drodze rosną przepiękne maki i  fioletowy łubin. Naokoło cisza jak makiem zasiał, poranna rosa na trawie, która chłodzi bose stopy i takie zachody słońca na horyzoncie, że czapki z głów. Warto tutaj przyjechać, otulić się wszechobecną zielenią i nasiąknąć tutejszym spokojem.

 

WIĘCEJ ...

WIĘCEJ ...

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ