Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Poranny spacer/joging  
7:00 - 8:00
Warsztaty poranne 
10:00-12:00

Warsztaty wieczorne  
poniedziałek, środa 20:00 - 22:00

Wieczorne  sesji medytacji, pracy z oddechem i ciałem przy muzyce 

Dzięki pracy z podświadomością odkryjesz swoje największe stresory, a następnie uwolnisz nagromadzone negatywne emocje dzięki pracy z oddechem i ciałem.


Sesje jogi
wtorek, czwartek - 19:00

Sauna - pobyt w pokoju mocy
według grafiku

masaż twarzy - 200 zł
masaż ciała - 220 zł
wypożyczenie rowerów
kijki nordic walking
narty biegowe
stadnina koni

Śniadania 7:00 - 10:00
Lunch - 13:00 - 14:00
Kolacja - 18:00 - 19:00

Wszystkie posiłki są przygotowane z świeżych warzyw i owoców,  pochodzących z okolicznych gospodarstw rolnych. Pozwoli to twojemu ciału oczyścić się z nagromadzonych toksyn, poczuć się lekko i odzyskać formę.

Posiłki

Zajęcia programowe

Dodatkowe atrakcje

Program warsztatów

Podczas pobytu w Parisel Palace postawimy na wyciszenie, na kontakt z naturą i samym sobą. Wszystkim nam potrzeba chwil zatrzymania, oderwania się od zgiełku i problemów dnia codziennego. Nasz obiekt jest do tego stworzony, bliskość przyrody, spokojna okolica i  ekskluzywne warunki, to bardzo ciekawe połączenie, gwarantujące osiągniecie wyciszenia i relaksu. Jeżeli macie ochotę zacząć medytować, to mamy do zaoferowania sesje indywidualne z trenerem samorozwoju, pod którego okiem nauczycie się skupienia na oddechu i usuwania stresu z ciała. Do waszej dyspozycji będzie również sauna i pokój mocy. Nasi kucharze przygotują lekkie posiłki, które nie będą obciążały waszych organizmów. Pozwoli Wam to nabrać nowej energii i powrócić do swojego życia z nowym nastawieniem i pomysłami.

Zatrzymaj się 

Nasz obiekt położony jest w bliskiej odległości od Rezerwatu Jodły  - Jata. Bliskość lasu zachęca do spacerów i wypoczynku na łonie przyrody. Relaks bądź medytacja na trawie lub w hamaku i wsłuchiwanie się w dźwięki lasu, to na pewno coś, czego nasz umysł i ciało potrzebuje i za co nam podziękuje. Obecność jodły w rezerwacie, powoduje, że jest tu bardzo duża ilość jodu, co ma dobroczynny wpływ na płuca. Terapia kąpieli leśnych została rozpropagowana w Japonii przez naukowca Shinrin-Yoku i polega na wolnych, relaksacyjnych spacerach wśród drzew i odbiorze naturalnego otoczenia wszystkimi zmysłami i pozwala na obniżenie ciśnienia, poprawę odporności,  oraz redukuję stresu. Dzięki kąpielom leśnym można być zdrowszym, spokojniejszym i szczęśliwszym.

Kąpiele leśne

Dodatkowo zapewniamy dostęp do sauny suchej. Ten znany od pokoleń wynalazek pomoże Wam odprężyć się jeszcze bardziej. Sauna należy do najbardziej efektywnych i przyjemnych sposobów na oczyszczanie wewnętrznych organów i skóry z toksyn i innych szkodliwych substancji. 

Sauna jest również znakomitym sposobem hartowania organizmu chłodnym, ciepłym, gorącym, suchym i wilgotnym powietrzem. Badania naukowe udowodniły, że ludzie korzystający z sauny 10-krotnie rzadziej chorują na grypę i przeziębienia, więc warto sobie takie sesje podarować. 

Po skończonej sesji w saunie, polecamy pobyt w pokój mocy, gdzie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, bez wychodzenia z pałacu, poczujecie się jak w lesie.

.

Sauna sucha i pokój mocy

Aby Twój wypoczynek był pełny warto także pamiętać o naszym ciele, które relaksuje się  najlepiej wtedy gdy nie musi ciężko pracować. Kiedy Ty oddawać się będziesz tym co lubisz najbardziej: spacerom w rezerwacie Jata, błogim drzemkom czy medytacjom  nasi kucharze zadbają o to aby Twoje posiłki były lekkie i  zdrowe a co może najważniejsze smakowite, bo to przecież czas wypoczynku i rozpieszczania siebie. Mamy także w ofercie soki owocowe i warzywne ze świeżych i ekologicznych produktów dostarczanych z okolicznych gospodarstw rolnych.  Właścicielka hotelu Pani Hania jest pasjonatką zdrowego żywienia. Sama dzięki zmianie nawyków żywieniowych i powrocie do naturalnych składników i babcinych receptur wyleczyła się z wrzodów żołądka i ….   Dzisiaj z radością dzieli się swoimi odkryciami na warsztatach zdrowego odżywiania i swoim kanale youtube.

Zdrowe i lekkie jedzenie

Na to czy będziemy mieć zdrowy sen wpływa wiele czynników, istotne jest to gdzie śpimy ale i pod czym śpimy. W naszych pokojach na podłodze jest przyjemna w dotyku i ciepła wykładzina dywanowa. Nasi goście śpią pod wykrochmaloną pościelą a wszystkie kołdry i poduszki są wysokiej jakości. Zdrowy sen to sen w ciszy, a nasz pałacyk, to takie leśne zacisze  w sercu rezerwatu Jata. Jeśli coś zakłóca ciszę,  to są to odgłosy przyrody: śpiew ptaków z rana czy cykanie świerszczy wieczorem. Aby sen był w pełni zdrowy, powinniśmy usunąć z pomieszczenia gdzie śpimy wszelkie urządzenia elektroniczne: komputery, telefony i przedmioty kojarzące się z pracą warto także przewietrzyć pokój przed snem. 

Jak dobrze spać 

WIOSENNE PRZEBUDZENIE

Najbliższe terminy pobytów

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ