Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

WYDARZENIA W PARISEL PALACE

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania.

Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu. 

W naszym pałącu organizujemy wiele różnych konferencji i spotkań z ciekawymi osobami. Dysponujemy bazą noclegową  dla 48 komfortowych miejsc noclegowych, dysponujemy restauracją z bogatą ofertą dań kuchni polskiej. 

200 zł/osob

Już 22 maja o godzinie 17.00 z okazji Dnia Matki  w Parisel Palce odbędzie się spotkanie z Panią Jolantą Kwaśniewską w ramach projektu #byckobietaontour

Jest to projekt, który tworzy przestrzeń dla wyjątkowych spotkań, rozmów, współdziałania. Podczas naszych tych konferencji kobiety mają okazję spotykać się ze sobą i w dobrej atmosferze poznawać znakomitych prelegentów oraz inne osoby, których cechą wspólną jest to, że dzięki temu, czym się zajmują w życiu, jakie wartości się dla nich liczą, co przeżyły, odkryły, osiągnęły, są dla nas ważne, inspirujące i warto od nich czerpać wiedzę oraz dobrą energię.
Z satysfakcją obserwujemy tworzenie się społeczności kobiet w ramach tego projektu, serdecznie zapraszając Państwa na niesamowite wydarzenie w naszych skromnych progach, wnętrzach Parisel Palace w Klimkach.
-----------------------------
Cena od osoby: 200 zł
Zapisy i rezerwacja miejsc Parisel Palace
Klimki 36, tel. 25 794 65 00
sprzedaz@pariselpalace.pl

Spotkanie z Jolantą Kwaśniewską

Zapraszamy wszystkich klubowiczów i sympatyków @klub555 na śniadanie w naszej klubokawiarni. Śniadanie będzie w formie bogatego szwedzkiego stołu, kawa, herbata bez ograniczeń. Wiele słodkości ale najważniejsze jest to że będziemy się mogli razem spotkać. Śniadanie odbędzie się w sobotę 28 maja o 9:00 ale chętni będą mogli wspólnie z nami posłuchać i zobaczyć live Fryderyka o 5:55. Po śniadaniu planujemy dla chętnych spacer po okolicy i zażywanie kąpieli leśnych w okolicznych lasach. Przybyli będą mogli nabrać mocy w naszym labiryncie miłości, skorzystać z obecności przyrody i nasycić się jej pięknem. Koszt śniadania to 30 zł od osoby, zapraszamy, będzie nam miło gdy nas odwiedzicie. Dla osób chcących przenocować mamy specjalny rabat na rezerwację noclegu z piątku na sobotę 10% od ceny standardowej.https://booking-cardinalpalace.otelms.com/

Śniadanie w Klubokawiarni Parisel Palace 28 maja 9:00

Zapraszamy na kolejny cykl warsztatów Anny Pieprzak Wałowskiej. „Rodzina podstawą życia w komforcie". 

Wszystko zaczyna się w rodzie, potem nasze dzieciństwo nabiera wzorców. Zapominamy co zakodowaliśmy i szukamy rozwiązań. A wszelkie rozwiązania są w Nas. 

Wyjść z zaburzonej miłości, odkryć tajemnice rodu i poznać historię aby już nie powtarzać tego co było. 

Cena warsztatów 500 zł/osoba

Nocleg z piątku na sobotę w pokojach hotelowych dodatowo płatny - https://pariselpalace.pl/noclegi

Warsztaty Anny Pieprzak Wałowskiej -
"Rodzina podstawą do życia w komforcie"

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ