Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Wyjątkowe Pałacowe wnętrza, każdej z sal weselnych  Parisel Palace, są stylowo udekorowane obrazami i lustrami w bogato zdobionych złotych ramach, sztukateriami, szlachetnymi tkaninami oraz rozświetlone kryształowymi żyrandolami.

Obiekt składa się z klimatyzowanych 3 sal weselnych bądź konferencyjno – bankietowych o różnych wielkościach, restauracji, pokoi hotelowych, Pałacowych Ogrodów nad stawem oraz placu zabaw dla najmłodszych. Komunikację hotelową ułatwia winda. Na terenie obiektu dostępnych jest również 100 miejsc parkingowych.

Sale Pałacowe

Parisel Palace

Parisel Palace

Zapoznaj się z naszymi Salami Pałacowymi

Sala Brylantowa jest największą salą w naszym Pałacu o powierzchni 510 m2. Przeznaczona jest na organizowanie przyjęć weselnych do 400 osób. Istnieje możliwość innej aranżacji Sali Brylantowej i wydzielenia z niej kolejnej sali o powierzchni ok. 125 m2 lub 385 m2. Sala ta najczęściej wybierana jest na wesela i inne uroczystości wymagające dużej powierzchni.

Sala Brylantowa

GALERIA

sala pałacowa pow 510 m2

Kolejna co do wielkości to licząca 220m2 Sala Szmaragdowa, która jest w stanie pomieścić około 100 osób.

Sala Szmaragdowa

GALERIA

Sala pałacowa o pow 220 m2

Sala Rubinowa o pow 100 m2 jest to typowa sala szkoleniowa idealna na różnego typu szkolenia i warsztaty. Sala wyposażona jest w zamontowany w suficie projektor, ukrywany ekran, oraz nagłośnienie. Sala jest klimatyzowana, posiada oddzielne wejście, jest połączona z restauracją hotelową. Salę można dowolnie konfigurować, idealnie sprawdza się przy ustawieniu konferencyjnym i szkolnym. Na terenie sali istnieje dostęp do internetu wifi. Sala jest klimatyzowana ma dostęp do światła dziennego. 

Sala Rubinowa

GALERIA

GALERIA

Sala pałacowa o pow 100 m2

Pałac w Klimkach to jedno z niewielu miejsc na "weselnej" mapie Polski, gdzie organizujemy nie tylko przyjęcia weselne, ale także ceremonie ślubne.W naszych ogrodach w otoczeni przepięknej przyrody okolicznych lasów, znajduje się staw z bajeczną kładką na wyspę, zdumiewająca fontanna wieczorami rozbłyskująca wieloma kolorami, oraz stylowa altanka często wykorzystywana na romantyczne kolacje w świetle księżyca, zaręczyny oraz miejsce na przepiękne zdjęcia plenerowe. A wszystko przy akompaniamencie okolicznej przyrody.Wszystko to sprawia że pobyt w naszym ogrodzie jest magiczny i niezapomniany. W tle naszej fontanny często państwo młodzi odbierają życzenia od swoich gości. Nasz ogród jest do dyspozycji podczas uroczystości weselnych lub innych imprez plenerowych.

Ogrody pałacowe

Sala Brylantowa dzięki systemowi ścian przesuwnych może zostać rozdzielona na 2 oddzielne sale jedna o powierzchni 125 m2 a druga 385 m2. Dzięki temu mamy przytulną salę do organizacji szkoleń i konferencji na mniejszą ilość osób. Sala jest klimatyzowana i oświetlona pięknymi żyrandolami oraz lustrami w zdobionych ramach. W tej części sali również jest dostęp do internetu wifi. 

Podczas szkoleń i konferencji dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym, ekranem, rzutnikiem oraz flipchartem. Sala może być dowolnie konfigurowana. W tej części sali bardzo często odbywają się szkolenia i konferencje w ustawieniach w podkowę, który to układ jest najczęściej wykorzystywany do prowadzenia konferencji i dyskusji. Idealnie sprawdza się przy ustawieniu szkolnym, które umożliwia każdemu uczestnikowi ciągły kontakt wzrokowy z prowadzącymi i możliwość robienia notatek. Ta część sali jest niezastąpiona w sytuacji organizacji małego koncertu czy szkolenia, które wymagają słuchania wykładu prelegenta. 

Sala Brylantowa 1/3

Apartament VIP to miejsce idealne na dyskretne spotkania VIP, kameralne spotkanie w gronie najważniejszych Partnerów Biznesowych,  spotkania Zarządu czy szkolenia dla TOP Managementu. Apartament znajduje się na drugim piętrze hotelu, z dostępem do windy hotelowej. W sytuacjach tego wymagających jest możliwość wynajęcia całego piętra i wydzielenie się od wszelkich gości z zewnątrz. Apartament połączony jest z sypialnią, czyli może po skończonym spotkaniu być miejscem odpoczynku np dla prezesa organizacji. Apartament jest klimatyzowany, z dostępem do internetu wifi i stacjonarnego. 

W apartamencie znajduje się wydzielona część kuchenna gdzie można samodzielnie przygotować np herbatę czy kawę. Do apartamentu jest możliwość zamówienia posiłków dla gości, wszystko zostanie dostarczone przez dyskretną obsługę hotelu. Apartament może być dowolnie konfigurowany, idealnie sprawdza się przy obradach okrągłego stołu, często wykorzystywany jest na potrzeby spotkań zarządu, grup dyskusyjnych lub szkoleń, gdzie wymagana jest praca grupowa.

Apartament VIP

GALERIA

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ