Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Jest to ustawienie, w którym wszyscy uczestnicy spotkania siedzą przy prostokątnym lub eliptycznym stole. Wykorzystywany jest na potrzeby spotkań zarządu, grup dyskusyjnych lub szkoleń, gdzie wymagana jest praca grupowa. W przypadku większej liczby uczestników można łatwo zwiększać wymiary stołu, łącząc kilka mniejszych. Uczestnicy mogą korzystać z dużej przestrzeni roboczej. W przypadku korzystania z materiałów audio-video część osób może siedzieć tyłem do ekranu - dlatego polecamy wtedy wybrać ustawienie w podkowę.

Konferencyjny    

MAX 50 os

GALERIA

SALA RUBINOWA

Konferencyjny

Szkolny

Konferencyjny

Szkolny

Każdy z nas pamięta czasy szkolne, kiedy na lekcjach siedziało się w ławkach ustawionych rzędami. Ten układ stosowany jest równie często w przypadku sal szkoleniowych. Każdy z uczestników ma wystarczająco miejsca do sporządzania notatek, korzystania z materiałów lub laptopów. Jest to najbardziej komfortowe ustawienie w przypadku długich sesji szkoleniowych, gdyż umożliwia rozstawienie napojów i przekąsek dla uczestników. Jedynym minusem tej konfiguracji jest to, że nie sprzyja pracy w grupie.

Szkolny            MAX 50 os

GALERIA

Sala Rubinowa o pow 100 m2 jest to typowa sala szkoleniowa idealna na różnego typu szkolenia i warsztaty. Sala wyposażona jest w zamontowany w suficie projektor, ukrywany ekran, oraz nagłośnienie. Sala jest klimatyzowana, posiada oddzielne wejście, jest połączona z restauracją hotelową. Salę można dowolnie konfigurować, idealnie sprawdza się przy ustawieniu konferencyjnym i szkolnym. Na terenie sali istnieje dostęp do internetu wifi. Sala jest klimatyzowana ma dostęp do światła dziennego. 

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ