Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ

WAKACJE DLA ZDROWIA

Holistyczne oczyszczanie z jogą i detoksem ciała, umysłu, ducha i emocji

17.07 - 23.07.2022
Odbyły się WAKACJE PEŁNE ZDROWIA z holistycznym programem oczyszczania, jogą, w połączeniu ze SOBĄ i NATURĄ. Zdrową oczyszczającą dietą wspierającą ciało i czakry, z warsztatami i wykładami na temat emocji, oczyszczających i wspierających ziół, pielęgnacji i dbałości o swoje ciało, energię, emocje, umysł i ducha. Uczestników zaprosiliśmy na fascynującą podróż gdzie jeszcze lepiej mogli poznać i zadbasz o SIEBIE wprowadzając HARMONIĘ, SPOKÓJ I RÓWNOWAGĘ.

W czasie pobytu oferowaliśmy:
- cudowne miejsce w Naturze w sercu rezerwatu przyrody - Rezerwat Jodły - Jata , noclegi w pokojach 2,3,i 4 osobowych- roślinna kuchnia warzywno-owocowa (detoks i kolorowa dieta harmonizująca czakry, gorące ziołowe herbaty, woda) (śniadanie, obiad, kolacja)- codzienna joga (rano i wieczorem) z instruktorem (zajęcia w lesie, na łące w razie deszczu na sali)- codzienne wędrówki nordic walking z instruktorem (las i łąki)- sesje oddechowe i medytacja ( indywidualna, prowadzona i z kartami Mocy - karty Świetlistych Aniołów, Mistrzów Duchowych, Kroniki Akaszy i 22 Iskry Życia)- praca z energią czakr (wykłady i warsztat harmonizacji czakr)- lasoterapia- sylwoterapia - sauna i ziołowo – solny oczyszczający peeling o ciała, który zrobili uczestnicy sami z zebranych ziół- przelewanie wosku nad czakrami i interpretacja wyniku- gra SATORI i Radykalne Wybaczanie (spotkania w 5 osobowych grupach)- manifestacja marzeń ,,7 kroków” w Ogrodzie Marzeń- wykłady tematyczne (zdrowe odżywianie, medycyna energetyczna, zioła, aromaterapia)- w ostatni wieczór CEREMONIA CACAO w INTENCJI ZDROWIA I WDZIĘCZNOŚCI przy żywym ogniu w kontakcie z NATURĄ przy dźwiękach muzyki i spontanicznym tańcu – INTEGRACJA DOŚWIADCZEŃ WYNIESIONYCH Z POBYTU- opieka i wsparcie terapeutyczne przez cały pobyt- czas wolny na pobycie samemu, czas na integracje doświadczeń
 
Dostępne były za dodatkową opłatą inne zabiegi:
- masaż gorącymi kamieniami lub stemplami ziołowymi (indywidualny dobór ziół i olejków eterycznych)
- konsultacja psychoterapeutyczna w nurcie medycyny holistycznej
- diagnostyka organizmu i ocena ogólnych parametrów zdrowia BIOREZONAS, omówienie i wyjaśnienie wyników, zalecenia terapii naturalnej
- konchowanie uszu
- bańki próżniowe
 

psychoterapeuta, terapeuta medycyny holistycznej, specjalista terapii uzależnień i leczenia zaburzeń odżywiania, certyfikowany terapeuta konopny, fitoterapeuta, dietoterapeuta, wykładowca Instytutu Zielarstwa polskiego i Terapii Naturalnych. Pracuje z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. W swojej pracy kieruje się podejściem eklektycznym, pracując w taki sposób łączy różne metody terapii, na zasadzie ,,szycia garnituru” na miarę Klienta i jego potrzeb. Kompleksowo łączy wiedzę psychologiczną, dietetyczną, fitoterapeutyczną, medyczną i duchową. Pracuje z ludźmi podążając w kierunku polepszania jakości ich życia. Kocha życie, piękno, zmianę i jej dynamikę. Od wielu lat ćwiczy bycie szczęśliwą. Patrząc na swoje życie przekonuje się, że szczęście jest stanem ducha, a nie splotem przypadków, czy okoliczności. W najbliższej i dalszej przyszłości chce nadal trenować się w uprawianiu szczęścia, nie tylko własnego. W wolnych chwilach ,,kino maniaczka”, mol książkowy, dobry kucharz – pasjonat wegetarianizmu i weganizmu, zdrowej kreatywnej roślinnej kuchni oraz zdrowego stylu życia.

mgr. Monika Ciszek-Skwierczyńska

Dyplomowana masażystka i kosmetyczka. Zajmuje się masażem balijskim, Lomi-Lomi, kobido – prace z ciałem traktuje jako naturalny proces poszerzania wiedzy.Z jogą związana jest od zawsze. Jej cioteczna baka opiekowała się nami w czasie wakacji, ćwiczyła jogę i my też, bo to było fajne. Dlatego joga dla mnie to nie tylko zestaw ćwiczeń, ale i styl życia, sposób wykonywania codziennych czynności.Skończyła z tytułem magistra kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim. W miedzy czasie był kurs żeglarski, kurs ratownika WOPR oraz dwuletnie szkolenie trenerskie w specjalności pływanie na AWF we Wrocławiu. Przez 5 lat studiów zgłębiła sztuki walki ze szczególnym zwróceniem na oddech. Profesjonalnie jogą zajmuję się od 2015 roku, zdobyłam uprawnienia instruktorskie i zaczęłam pracować w Uzdrowisku Wieniec Zdrój, gdzie prowadzi jogę w wodzie, naukę pływania, jogę Nordic Walking. Jest to jej pasją, czynnością zawodową oraz ulubioną formą wypoczynku.Mieszka na dobrzyńskiej wsi ze swoją rodziną. Ma 4 psy, 4 koty. Ogród, sad, las, zwierzęta to moje hobby.
 

mgr. Jowita Sorel