Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

 

 

ODWAŻYŁAM SIĘ

MARZYĆ

 

 

 

CUDOWNE

 

 

 

MIEJSCE

 

 

 

W KTÓRYM

 

 

 

MOŻNA

 

 

 

ODNALEŹĆ

 

 

 

SIEBIE

Sesje jogi

Wzmocnij odporność

WIOSENNE PRZEBUDZENIE

FERIE Z JOGĄ

CZAS DLA CIEBIE  ​​​​​

Nasze pakiety pobytowe

Podczas pobytu w Parisel Palace postawimy na wyciszenie, na kontakt z naturą i samym sobą. Wszystkim nam potrzeba chwil zatrzymania, oderwania się od zgiełku i problemów dnia codziennego. Nasz obiekt jest do tego stworzony, bliskość przyrody, spokojna okolica i  ekskluzywne warunki, to bardzo ciekawe połączenie, gwarantujące osiągniecie wyciszenia i relaksu. 

W jednym z naszych apartamentów stworzyliśmy klimat leśny, piękne widoki, odgłosy przyrody i zapach jodły, pozwolą poczuć się jak w lesie - to rozwiązanie na zimne i deszczowe dni których na szczęście nie ma za wiele. 

Wyjątkowa strefa
redukcji stresu

Rezerwat "Jata"

Poznaj atrakcje
okolic hotelu

Odpoczynek to dla każdego co innego. Jedni z nas chcą w czasie wakacji wstawać rano, chodzić na wycieczki, poznać okolicę i odkrywać jej mniejsze lub większe skarby. Dla innych wymarzonymi wakacjami będzie spanie do późna, zjedzenie śniadania na tarasie i czytanie książki na hamaku. U nas możesz robić i to i to. Pomożemy Ci dopasować twój wypoczynek Twoich potrzeb. Zobacz jakie atrakcje czekają na Ciebie w hotelu i okolicy.

Park "Amonit"

Zalew"Zimna Woda"

Spokojna lokalizacja i bliskość przyrody

Leśne Zacisze - detoks dla ciała i duszy

Kąpiele leśne

Parisel Palace - leśne zacisze położone w przepięknym zakątku Polski w samym sercu Rezerwatu Jodły - Jata. Bliskość lasu zachęca spacerów i do wypoczynku na łonie przyrody. Relaks bądź medytacja na trawie lub w hamaku i wsłuchiwanie się w dźwięki lasu, to na pewno coś, czego nasz umysł i ciało potrzebuje i za co nam podziękuje. Obecność jodły w rezerwacie, powoduje, że jest tu bardzo duża ilość jodu, co ma dobroczynny wpływ na płuca. 

Nasze ciało nieustannie usuwa szkodliwe substancje poprzez samooczyszczenie. Jednakże nie zawsze jest w stanie usunąć, to co mu nie służy. Niestety niewydalone toksyny odkładają się w tkance tłuszczowej, a po czasie mogą wpłynąć na problemy z pracą wątroby, płuc, nerek oraz mózgu. W ostatnich latach z powodu zwiększenia ilości  tak zwanego “jedzenia śmieciowego” u wielu osób można zaobserwować zjawisko nasilonej niesprawności systemu detoksykacyjnego, prowadzące do wielu poważnych chorób. Dlatego też niezwykle istotna jest wspomaganie detoksykacji poprzez korzystanie z sauny. W trakcie pobytu w saunie dochodzi do rozszerzenia naczyń krwionośnych, czego efektem jest szybszy przepływ krwi w organizmie, co przyśpiesza wydalanie szkodliwych substancji i transportowanie ich do narządów służących detoksykacji, między innymi do skóry i wydalanie ich wraz z potem. Badania naukowe udowodniły, że ludzie korzystający z sauny 10-krotnie rzadziej chorują na grypę i przeziębienia. 

Sauna - miejsce relaksu i odpoczynku

Mówi się, że na wsi czas płynie powoli i coś w tym jest. Jeżeli masz ochotę uciec od stresów, terminów, pracy, korków i spalin, to zapraszamy Cię do naszego cudnego domku na wsi. Możesz tu robić co Ci w duszy gra: czytać na kocu książkę, która zbyt długo czekała na swoją kolej, pisać wymarzoną książkę, malować, bo już od wieków miałaś na to ochotę, ale nigdy nie znalazłaś czasu albo fotografować księżyc z bliska. Możesz też nie robić nic: na hamaku oglądać chmury albo uciąć sobie beztroską drzemkę. Kiedy pozwolisz sobie odpocząć naturalnie pojawia się chęć na robienie tego co najważniejsze:  rozmowę z bliską osobą, spacery w pobliskim rezerwacie Jata, wycieczki rowerowe czy pikniki dla całej rodziny. 

spokojne i wygodne miejsce dla wymagających

REZERWUJ POBYT

Pałac w sercu Rezerwatu
Przyrody Jata

Parisel Palace położony w przepięknym zakątku Polski w samym sercu Rezerwatu Jodły - Jata. Jest to najdalej wysunięte na północ naturalne stanowisko jodły, która znalazła tu znakomite warunki rozwoju. Te wspaniałe bory jodłowe z udziałem świerka pospolitego i sosny zwyczajnej tworzą niesamowity mikroklimat, który daje możliwość ucieczki od zgiełku dużego miasta i odpoczynku na łonie natury.  

Muszle jurajskich amonitów z Łukowa od zawsze wzbudzały ogromne zainteresowanie badaczy i kolekcjonerów. Ocenia się że mają one 165 mln lat i są osobliwością geologiczną na skalę Europy a nawet świata.  Parisel Palace szczyci się posiadaniem bogatej kolekcji tych skamieniałości, które są wyeksponowane w jednej z pałacowych sal. 

Ziemia Łukowska jest bardzo malownicza i pełna ciekawych miejsc jednak jest nadal jedną z nieodkrytych perełek turystycznych w Polsce, więc jeżeli pragniesz ciszy i spokoju z dala od tłumów, to będzie to idealne miejsce dla Ciebie i twojej rodziny.  

Parisel Palace

Leśne Zacisze

Klimki 36
21-400 Łuków

+48 665 415 145
+ 25 794 65 00

 

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ

  1. pl
  2. en
  3. ru
  4. de