Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Zabierz swoją drugą połówkę na romantyczny pobyt w cudownym miejscu przepełnionym spokojem, miłością i beztroską.  Hotel Parisel stawia na niepowtarzalną atmosferę i profesjonalną, przyjazną obsługę, wiec pozwolcie nam się sobą zaopiekować.  Jesteśmy ulokowani w samym środku rezerwatu Jata, dodatkowo mamy wspaniałą restaurację. Szef kuchni zachwyci Wasze podniebienia i wprowadzi zmysły w sferę doznań niebiańskich.

Niech to będzie czas tylko dla Was, który pozwoli Wam oderwać się od codziennych obowiązków, od zgiełku wielkiego miasta  i poczuć na nowo, to co was łączy. Dzięki pobytowi u nas wrócicie do domu zrelaksowani, wypoczęci, z masą pięknych wspomnień i na nowo w sobie zakochani.

W ŻYCIU WAŻNE SĄ TYLKO CHWILE

Spędźcie kilka dni w odosobnieniu w krainie stworzonej dla osób łaknących spokoju i romantyzmu. Klimki obfitują w dary przyrody, jakich trudno uświadczyć gdziekolwiek indziej. Hektary lasów, gdzie króluje jodła tworzą unikatowy mikroklimat, który wtłoczy w Wasze płuca powietrze o krystalicznie czystej mocy. Panuje tu zadziwiająca cisza, którą przerywają jedynie beztrosko śpiewające ptaki. To wymarzone miejsce na, długie sprzyjające głębokim i szczerym rozmowom, spacery. Komunikacja i zrozumienie perspektywy drugiej osoby, to klucz do udanego związku. Tego rodzaju komunikacja potrzebuje czasu i uważności. Trzeba tą przestrzeń wspólnego porozumienia stworzyć. Przyroda, rozpościerająca swoje zielone ramiona dookoła hotelu, zdaje się być idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą swoją miłość pielęgnować. 

ŚWIETNA LOKALIZACJA

Świetna lokalizacja to nie jedyny atut naszego miejsca! Ugoszczeni zostaniecie w apartamencie hotelowym. Butelka pierwszorzędnego czerwonego wina na powitanie i egzotyczne owoce pomogą Wam gładko wejść w romantyczny nastrój i skupić się tylko na sobie. A potem, to gdzie już was fantazja i spontaniczność poniesie: kąpiel we dwoje, romantyczna kolacja przy świecach czy zachód słońca. 

Przez cały pobyt do Waszej dyspozycji będzie  sauna sucha oraz strefa relaksu. Polecamy również wykwintne śniadanie dostarczone rano do Waszego pokoju. Świeże soki i koktajle dodają Wam energii na cały dzień. Poza tym, czy jest coś przyjemniejszego niż poranna kawa  czy soczek, sączone bez pośpiechu z widokiem na rozpościerające się dookoła las?

STREFA RELAKSU

Romantyczny pobyt w Pałacu

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ