Parisel Palace logo

Zadzwoń: +48 665 415 145 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

facebook logo
youtube logo
instagram logo
pinterest logo

Wielbicieli dobrej kuchni serdecznie zapraszamy do Restauracji Parisel Palace. Restauracja przy hotelu podejmuje nie tylko gości naszego centrum, jak również wszystkich państwa, którzy pragną w dobrym nastroju i pięknym otoczeniu spożyć wykwintne potrawy popijając chłodne piwo lub specjalnie dobrane wino.

Restauracja Parisel Palace zaprasza codziennie w godzinach 13:00-21:00. Codziennie w godz 7:00 – 10:00 serwujemy naszym gościom śniadania w formie bufetu. Nasza kuchnia to łączenie tradycyjnych dań z nowoczesną formą podania. Warto skosztować wykwintnych i smacznych dań proponowanych przez naszego szefa kuchni.

Nasza kuchnia łączy oryginalne smaki z nutą tradycji tak aby wszystkim znane potrawy były dla naszych gości miłym i niebanalnym zaskoczeniem. W stylowych i pełnych ciepła wnętrzach naszego pałacu serwowane są wykwintne potrawy które na pewno Was zaskoczą swoim smakiem i sposobem podania. Do każdego dania nasi kelnerzy dobiorą idealne wino, które podkreśli smak zamówionego dania.

Restauracja Parisel Palace to idealne miejsce na wykwintny niedzielny obiad, jubileuszową kolację, rodzinne spotkanie lub romantyczny wieczór przy kieliszku dobrego trunku.

Nasza sala restauracyjna pomieści ok 120 osób, w jej wnętrzach możemy zorganizować małe wesele, lub spotkanie firmowe dla pracowników. Wtedy nasza restauracja zamienia się w kolejną salę balową.

Wierzymy, że w dobie poszukiwań nowych, wyjątkowych smaków wymagający klient odwiedzi nasze miejsce i z chęcią będzie do niego powracał.

Rezerwacja stolika lub pobytu

Manager ds. Organizacji imprez okolicznościowych

Tel. +48 665 415 145

manager@pariselpalace.pl

tel. +48 25 794 65 00; 665 415 145; 665 425 055

kontakt@pariselpalace.pl – recepcja hotelu

RESTAURACJA

Parisel Palace

Restauracja Parisel Palace

Nasze potrawy zachwycą Cię smakiem, estetyką i sposobem podania.

Nasze specjalności

Zapraszamy do naszej restauracji

Parisel Palace logo firmy

SZCZEGÓŁY

ZAMKNIJ