Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Czasami, kiedy się tego najmniej spodziewasz – i być może kiedy tego najbardziej potrzebujesz – lądujesz w nowym miejscu, w towarzystwie nowych ludzi i uczysz się nowych rzeczy.
( Kawiarnia na końcu świata – John Strelecky)

 

A co, gdyby tak rzucić wszystko i wyjechać? Ale nie w góry ani nie nad morze tylko na sam koniec świata, w miejsce, którego nie opisują w przewodnikach, a które jest coraz bardziej znane. Około 100 km od Warszawy w woj lubelskim leży maleńka wieś Klimki,, przy drodze rosną przepiękne maki i  fioletowy łubin. Naokoło cisza jak makiem zasiał, poranna rosa na trawie, która chłodzi bose stopy i takie zachody słońca na horyzoncie, że czapki z głów. Warto tutaj przyjechać, otulić się wszechobecną zielenią i nasiąknąć tutejszym spokojem.

 

 

Z przymrużeniem oka można by powiedzieć, że siedzimy na żyle złota. Nasza gmina i okolice słynne są z powodu wymarłych ok 160 mln lat temu amonitów. Z amonitami można się spotkać na naszym terenie w kilku miejscach. W jednej z naszych sal znajdziecie nigdzie nie spotykaną kolekcję tych skamieniałości, zapoznacie się z historią łukowskich amonitów na tablicach informacyjnych, oraz zobaczycie odkrywkę czarnych iłów w których można było znaleźć muszle amonitów.

Każdy dzień w Klimkach rozpoczyna audycja „ptasiego radia” nadającego ze wszystkich drzew wokół – jest ich mnóstwo, bo znajdujemy się na skraju Rezerwatu Jata - rezerwatu jodły gdzie okoliczne drzewa zapraszają na drzemkę w jej cieniu, a śniadanie można zjeść w jadalni, albo bardziej na luzie w ogrodzie na trawie

Nasz pałac łączy bliskość przyrody, spokój i relaks z wysokim standardem noclegów. Hotel Parisel Palace oddaje do dyspozycji naszych gości 48 komfortowych miejsc noclegowych, w pokojach: jedno, dwu, trzy osobowych, pokojach studio, oraz apartamentach o wysokim standardzie. Istnieje możliwość ustawienia dostawek w pokojach i wykorzystania sof znajdujących się w hotelu i wtedy ośrodek nasz pomieści nawet 73 osoby.

Oprócz tego dysponujemy  3 salami konferencyjno-bankietowe o łącznej pojemności do 500 osób. Nasze klimatyzowane, komfortowe i profesjonalnie wyposażone sale konferencyjne są doskonałym miejscem do spotkań biznesowych, szkoleń, spotkań klubowych. Gwarantujemy również profesjonalną obsługę techniczną tych uroczystości.

Podczas pobytu w Parisel Palace postawimy na wyciszenie, na kontakt z naturą i samym sobą. Wszystkim nam potrzeba chwil zatrzymania, oderwania się od zgiełku i problemów dnia codziennego. Nasz obiekt jest do tego stworzony, bliskość przyrody, spokojna okolica i ekskluzywne warunki, to bardzo ciekawe połączenie, gwarantujące osiągniecie wyciszenia i relaksu.

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania.

Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu.

Tak właśnie powstał pomysł dołączenia do sieci klubokawiarni klubu 555. Mimo że nie jesteśmy typową kawiarnią ale hotelem, restauracją, salami szkoleniowymi i bankietowymi można powiedzieć że jesteśmy miejscem jak z książek Johna Strelecky miejscem na końcu świata gdzie wszyscy potrzebujący odnajdą sens życia.

Aby Twój wypoczynek był pełny warto także pamiętać o naszym ciele, które relaksuje się najlepiej wtedy gdy nie musi ciężko pracować. Kiedy Ty oddawać się będziesz tym co lubisz najbardziej: spacerom w rezerwacie Jata, błogim drzemkom czy medytacjom nasi kucharze zadbają o to aby Twoje posiłki były lekkie i zdrowe a co może najważniejsze smakowite, bo to przecież czas wypoczynku i rozpieszczania siebie.

Nasza kuchnia łączy oryginalne smaki z nutą tradycji tak aby wszystkim znane potrawy były dla naszych gości miłym i niebanalnym zaskoczeniem. W stylowych i pełnych ciepła wnętrzach naszego pałacu serwowane są wykwintne potrawy które na pewno Was zaskoczą swoim smakiem i sposobem podania. Do każdego dania nasi kelnerzy dobiorą idealne wino, które podkreśli smak zamówionego dania.

Właścicielka hotelu moja żona Hania jest pasjonatką zdrowego żywienia. Sama dzięki zmianie nawyków żywieniowych i powrocie do naturalnych składników i babcinych receptur wyleczyła się z wrzodów żołądka i innych chorób  Dzisiaj z radością dzieli się swoimi odkryciami na warsztatach zdrowego odżywiania

Oprócz zdrowia, moja żona pasjonuje się koloroterapią i malarstwem. Maluje cudowne obrazy które rozbudzają wszystkie zmysły i prowadzi warsztaty które na celu mają zaszczepienie wiary w siebie i pobudzenie marzeń. W ten sposób chce odmieniać życie i sprawić że na nowo zaczniemy odczuwać przyjemność , odprężenie i zadowolenie.

Ja sam jestem pasjonatem samo rozwoju, wszystkie wartości klubu wdrażam do swojego życia i z każdym dniem jestem coraz bliżej równowagi w heksagonie a co niewątpliwie przybliża mnie do szczęścia. Równowaga w pracy, finansach, permanentnym rozwoju osobistym (PRO*), czas dla siebie, relacje i zdrowie to droga do prawdziwego szczęścia.

Twoje życie jest w Twoich rękach. Zadbaj o swoją równowagę w towarzystwie inspirujących ludzi. Zapraszamy do klubokawiarni na końcu świata do Parisel Palace Leśne Zacisze.

HOTEL

Sale konferencyjne

RESTAURACJA

WARSZTATY

KLUB 555

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ