Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania.

Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu. 

Tak właśnie powstał autorski projekt "HAPPY YOU" wzięty z naszego życia i przekuty w warsztaty zmieniające podejście do życia, zdrowia, miłości, rodziny

Hanna Dulny

Nie dajesz już rady, marzysz o ciszy i spokoju. Nie możesz spać, kłąb myśli w głowie Cię wykańcza. Nie wiesz już co jest dobre a co złe. Straciłaś pewność siebie w podejmowaniu decyzji. Rodzina chce Ci pomóc ale nie wie jak. A ty się pogubiłaś.

Z myślą o Tobie przygotowałam ten projekt. To połączenie pracy z ciałem i duszą, dająca nowe spojrzenie na otaczający świat. Otwierający oczy i serce na wiele aspektów naszego życia. 

HAPPY YOU Na Youtube

Zapowiedź nowego autorskiego projektu HAPPY YOU. W poszczególnych programach skupimy się na odnalezieniu szczęścia w życiu, biznesie, rodzinie. Poprzez rozmowy z ciekawymi osobami przybliżę Wam tą wielką energię jaką jest szczęście. Nauczymy się żyć w szczęściu, a przez to zmienimy nasze a w przyszłości innych życie.

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania. Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu. Tak właśnie powstał autorski projekt "HAPPY YOU" wzięty z naszego życia i przekuty w warsztaty zmieniające podejście do życia, zdrowia, miłości, rodziny

Odcinek pierwszy - Co to jest szczęście

Odcinek drugi - Rodzina daje siłę i moc

Kolejna część autorskiego projektu HAPPY YOU. Różnimy się, ale wspieramy i kochamy. Rodzina daje siłę i moc. Jak poznać siłę rodziny? W każdej rodzinie każdy ma do zaoferowania coś wyjątkowego. Trzeba tylko to znaleźć, nazwać i zgrać z innymi członkami. Zastanowimy się, w jaki sposób można okazywać miłość swoim bliskim. Porozmawiamy o tym, dlaczego tak ważne jest okazywanie sobie miłości i wsparcia. Pokierujemy rozmową tak, by nie skupiać się wyłącznie na smutnych sytuacjach, ale też na tych wesołych. O tym wszystkim w kolejnej części HAPPY YOU.

WARSZTATY MALARSKIE Z KOLOROTERAPIĄ, CZYLI JAK KOLORY WPŁYWAJĄ NA ROZWÓJ MŁODZIEŻY

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ