Parisel Palace logo

Zadzwoń: +48 665 415 145 lub umów się online:

UMÓW WIZYTĘ

facebook logo
youtube logo
instagram logo
pinterest logo

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania.

Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu. 

Tak właśnie powstał autorski projekt "HAPPY YOU" wzięty z naszego życia i przekuty w warsztaty zmieniające podejście do życia, zdrowia, miłości, rodziny

Hanna Dulny

Nie dajesz już rady, marzysz o ciszy i spokoju. Nie możesz spać, kłąb myśli w głowie Cię wykańcza. Nie wiesz już co jest dobre a co złe. Straciłaś pewność siebie w podejmowaniu decyzji. Rodzina chce Ci pomóc ale nie wie jak. A ty się pogubiłaś.

Z myślą o Tobie przygotowałam ten projekt. To połączenie pracy z ciałem i duszą, dająca nowe spojrzenie na otaczający świat. Otwierający oczy i serce na wiele aspektów naszego życia. 

Sesja jogi trwa 75 minut - zaczynamy relaksem - jest to chwila wyciszenia, skierowania uwagi do ciała, oddechu i umysłu; potem przechodzimy do części asanowej (czyli "gimnastyki"), kończymy relaksem, w którym ciało odpuszcza i przyjmuje to, co zadziało się na macie.Sesja jogi trwa 75 minut - zaczynamy relaksem - jest to chwila wyciszenia, skierowania uwagi do ciała, oddechu i umysłu; potem przechodzimy do części asanowej (czyli "gimnastyki"), kończymy relaksem, w którym ciało odpuszcza i przyjmuje to, co zadziało się na macie.

MIESIĘCZNE KURSY JOGI 

Przejdź do pakietów

Weekendowe warsztaty z jogą to połączenie sesji jogi z wykwalifikowanym trenerem, medytacji oraz autorskich warsztatów zmieniających spojrzenie na życie, biznes, rodzinę. 

Wszystko w ekskluzywnych wnętrzach Parisel Palace w bliskości z przyrodą Rezerwatu Jata, oraz znakomitą kuchnią vegetariańską. 

Warsztaty to szansa na pobycie z samym sobą, odnalezienie równowagi po trudnych czasach. To chwila tylko dla Ciebie. Poznasz uzdrawiającą siłę przyrody - kąpiele leśne, moc tutejszych jodeł kałkaskich - jod i świeże powietrze. Usłyszysz i poczujesz siłę i moc gongów i innych znanych metod leczenia różnych problemów.

WEEKENDOWA ODNOWA
CIAŁA I DUSZY

WARSZTATY

Pobyt dedykowany osobom dorosłym oraz dzieciom po przebytej chorobie COVID- 19. Celem pobytu jest poprawa sprawności oddechowej, wydolności wysiłkowej i krążeniowej oraz wsparcie zdrowia psychicznego.

REHABILITACJA PO COVID-19

REHABILITACJA

HAPPY YOU Na Youtube

Zapowiedź nowego autorskiego projektu HAPPY YOU. W poszczególnych programach skupimy się na odnalezieniu szczęścia w życiu, biznesie, rodzinie. Poprzez rozmowy z ciekawymi osobami przybliżę Wam tą wielką energię jaką jest szczęście. Nauczymy się żyć w szczęściu, a przez to zmienimy nasze a w przyszłości innych życie.

Spełnieniem naszych marzeń, jest stworzenie cudownego miejsca na tej planecie dla ciała i duszy, dla osób które chcą nabrać dystansu do życia i świecić nową energią do działania. Nasze pasje urokliwa przyroda i towarzysząca Nam energia dopełniają każdy moment pobytu w tym cudownym miejscu. Tak właśnie powstał autorski projekt "HAPPY YOU" wzięty z naszego życia i przekuty w warsztaty zmieniające podejście do życia, zdrowia, miłości, rodziny

Odcinek pierwszy - Co to jest szczęście

Odcinek drugi - Rodzina daje siłę i moc

Kolejna część autorskiego projektu HAPPY YOU. Różnimy się, ale wspieramy i kochamy. Rodzina daje siłę i moc. Jak poznać siłę rodziny? W każdej rodzinie każdy ma do zaoferowania coś wyjątkowego. Trzeba tylko to znaleźć, nazwać i zgrać z innymi członkami. Zastanowimy się, w jaki sposób można okazywać miłość swoim bliskim. Porozmawiamy o tym, dlaczego tak ważne jest okazywanie sobie miłości i wsparcia. Pokierujemy rozmową tak, by nie skupiać się wyłącznie na smutnych sytuacjach, ale też na tych wesołych. O tym wszystkim w kolejnej części HAPPY YOU.