Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Warsztaty i wykłady budujące świadomość

Warsztaty i ustawienia prowadzone przez Annę Pieprzak- Wałowską

Wiem od kogo pochodzę – o sile rodu, z której możemy czerpać.

Ustawienia rodu – zdejmowanie obciążeń rodzinnych – warsztaty oraz ustawienia indywidualne.

 

 

 

 

W naszych systemach rodzinnych istnieją czasem blokady, międzypokoleniowe tajemnice dotyczące dramatycznych zdarzeń czy odrzuconych, wyklętych krewnych. Funkcjonują również mity rodzinne czy utarte, nieaktualne już dziś wzorce zachowań. Obecne są też niewidzialne międzypokoleniowe lojalności, które powstrzymują nas przed realizowaniem naszego osobistego potencjału. Trudności w funkcjonowaniu rodziny wynikają również z konfliktów przeniesionych z przeszłości, z rodziny pochodzenia. Ograniczające mogą też być zbyt bliskie, symbiotyczne więzi między członkami rodziny.

 

Często nie potrafimy dotrzeć do źródła naszych codziennych trudności. Próbujemy, ale niejako kręcimy się w kółko, powtarzając wciąż podobne schematy. Bywa, że nie sposób samemu dostrzec, w czym tkwi trudność. Tymczasem dostrzeżenie i zwrócenie się ze zrozumieniem i akceptacją w te ważne dla Twojej rodziny miejsca, ma uwalniające działanie. Otwierają się nowe możliwości i uzyskujemy pełniejszy dostęp do naszego potencjału. Uczymy się patrzeć z innej perspektywy na siebie i na innych. Zyskujemy zrozumienie przyczyn naszych obecnych blokad czy lęków. Zyskujemy wolność i siłę do działania.

Zapraszamy na 10.07.2021 godz 10:00:

  • przyjrzymy się naszym obecnym trudnościom,

  • poszukamy odpowiedzi na pytania, skąd się wzięły i jak je przezwyciężyć,

  • będziemy szukać rozwiązań problemów w naszych systemach rodzinnych,

  • będziemy znajdować nasze rodowe miejsca mocy,

  • uczyć się, jak czerpać z mądrości tych, którzy byli przed nami i jak korzystać z ich doświadczeń i siły,

  • poruszymy i zgłębimy różne obszary obecne w naszym życiu: relacji partnerskich, rodziny oraz zdrowia, a także finansów czy rozwoju osobistego i zawodowego.

Zajęcia mają formę grupowych warsztatów tematycznych oraz ustawienia indywidualnego sam na sam z prowadzącą (lub na życzenie grupowego).

 

 

Ania zajmuje się uzdrawianiem rodzinnych traum, zdejmowaniem obciążeń rodowych, przywracaniem przepływu miłości w drzewie genealogicznym. Metoda jest nieco podobna do ustawień Hellingerowskich. Ania dostrzega/czuje w polu obciążenia, ujawnia je i oczyszcza. Jej zajęcia są wezwaniem do korzystania z życia, czerpania garściami z tego, co jest dla nas dostępne i silące. Spotkanie z Anią to rozwój solidny, życiowy i głęboki. Treści są przekazywane prostym językiem. Jej wykłady odkrywają zapomniane dawno znaczenia słów, wyjaśniają, jak stosować zapomniane czasem sposoby na pełniejsze korzystanie z życia. Wielu uczestników miało okazję dowiedzieć się nowych dla nich faktów o swoich rodzinach, które potem potwierdzali u krewnych czy w odszukanych dokumentacjach. Ania nie jest osobą medialną czy szukającą poklasku, tak więc nie znajdziesz informacji o Ani w internecie. To po prostu mądra życiowo kobieta. Większość ludzi trafia do niej z polecenia.

Anna Pieprzak Wałowska

10.07.2021 godz 10:00

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ