Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Układ podkowa jest najczęściej wykorzystywany do prowadzenia konferencji i dyskusji. Połączone stoły przypominają literę „U” z krzesłami ustawionymi tylko po stronie zewnętrznej. Podkowa bardzo dobrze sprawdza się, gdy dyskusję prowadzi moderator, korzystający z materiałów audiowizualnych. Zaletą układu w literę „U” jest duża przestrzeń, przypadająca na uczestnika (podobnie jak w przypadku ławek szkolnych) oraz możliwa interakcja, pomiędzy słuchaczami. 

PODKOWA         MAX 100 os

GALERIA

Charakteryzuje się krzesłami ustawionymi rzędami w stronę sceny z mównicą lub katedrą. Jest przydatny, gdy nie planujemy aktywizować uczestników spotkania i chcemy, by skupili się głównie na słuchaniu prezentacji. Rekomendowany jest także do przeprowadzania spotkań z większą liczbą słuchaczy. W tym układzie dobrze przeprowadza się wykłady. Brak stołów uniemożliwia jednak robienie notatek oraz podawanie przekąsek. 

Teatralnie          MAX 150 os

GALERIA

W założeniach przypomina układ teatralny, jednak wyróżnia go obecność stołów i więcej miejsca dla uczestników. Każdy może zorganizować przed sobą przestrzeń i sporządzać notatki ze spotkania. Na stołach można rozłożyć przekąski dla uczestników.

Szkolne          MAX 70 os

GALERIA

Podkowa

Teatralnie

Szkoła

Podkowa

Teatralnie

Szkolnie

SALA BRYLANTOWA 1/3

Sala Brylantowa dzięki systemowi ścian przesuwnych może zostać rozdzielona na 2 oddzielne sale jedna o powierzchni 125 m2 a druga 385 m2. Dzięki temu mamy przytulną salę do organizacji szkoleń i konferencji na mniejszą ilość osób. Sala jest klimatyzowana i oświetlona pięknymi żyrandolami oraz lustrami w zdobionych ramach. W tej części sali również jest dostęp do internetu wifi. 

Podczas szkoleń i konferencji dysponujemy sprzętem nagłośnieniowym, ekranem, rzutnikiem oraz flipchartem. Sala może być dowolnie konfigurowana. W tej części sali bardzo często odbywają się szkolenia i konferencje w ustawieniach w podkowę, który to układ jest najczęściej wykorzystywany do prowadzenia konferencji i dyskusji. Idealnie sprawdza się przy ustawieniu szkolnym, które umożliwia każdemu uczestnikowi ciągły kontakt wzrokowy z prowadzącymi i możliwość robienia notatek. Ta część sali jest niezastąpiona w sytuacji organizacji małego koncertu czy szkolenia, które wymagają słuchania wykładu prelegenta. 

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ