Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Najbliższe warsztaty

Dodatkowe atrakcje

- dla chętnych osób organizujemy poranne spotkanie z KLUB 555, spacer/ jogging poranny po okolicznych lasach, ten wysiłek opłaca się a przyroda wynagrodzi wam niezapomnianymi widokami 

- Gdy tylko sypnie śniegiem a tego możemy się spodziewać, nasze tereny zamieniają się w prawdziwą "Narnię" białe drogi, zaszronione drzewa, idealne warunki na organizację kuligu w prawdziwych saniach, oraz ogniska na śniegu

- Nasz obiekt dysponuje nartami biegowymi, a nasze okolice nadają się do uprawiania tego sportu. 

- Po długim spacerze po okolicznych lasach obowiązkowa jest sauna sucha która czeka na chętnych w jednym z pałacowych pomieszczeń. 

- Dla chętnych warsztaty pieczenia chleba, koloroterapii, malowania obrazów

- Masaż ciała, twarzy lub masaż energetyczny bars to dodatkowe atrakcje które możemy dla uczestników zorganizować za dodatkową opłatą.

Oprócz warsztatów weekendowych na co dzień prowadzimy grupę HAPPY YOU na Facebooku. Jest to grupa dedykowana medytacji, jodze i uzdrawiającej mocy naturalnego pożywienia. Jeżeli interesujesz się tymi zagadnieniami, to jest to grupa właśnie dla Ciebie. 

Hania

Ekspert od zdrowego jedzenia od lat wprowadzająca zdrowe produkty i nowinki kulinarne do posiłków w hotelu Parisel. Pasjonuje się powrotem do korzeni i bio produktami. 

 

Aldona

Trener samorozwoju pracuje z kobietami przy uwalnianiu stresu oraz transformacji ograniczających je przekonań, aby mogły kreować sukces na swoich warunkach.  Ukończyła The Coaching Academy w Londynie. 

Jolanta Kalinowska - trener jogi

Dyplomowany nauczyciel jogi w/g metody B.K.S. IYENGARA, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, trener II kl. LA, instruktor rekreacji ruchowej-nowoczesne formy gimnastyki, instruktor akrobatyki sportowej, masaż klasyczny z elementami masażu sportowego.

Jesteśmy dla Was

1390 zł - noclegi, wyżywienie oraz joga osoby dorosłej

1190 zł - noclegi oraz wyżywienie osoby dorosłej

200 zł - dopłata do pokoju jednoosobowego

1000 zł - noclegi, wyżywienie  dziecka ( od 2 do 12 lat)

80 zł - nocleg dziecka do 2 lat

40 zł - jedna sesja jogi

30 zł - wypożyczenie nart biegowych

200 zł - masaż Balijski

200 zł - masaż Kobido (twarzy)

INWESTYCJA

Parisel Palace w Klimkach pod Łukowem 30 km od Siedlec to wyjątkowe miejsce prowadzone przez wspaniałych właścicieli Hanię i Andrzeja. Obiekt położony jest na skraju Rezerwatu Jata najdalej wysuniętego stanowiska jodły. Miejsce to ściąga miłośników natury z całej Europy, to miejsce wyjątkowe ze względu na jedną z największych w Polsce kolekcji Amonitów czyli skamieniałości z epoki dewonu i kredy. Ich obecność daje niepowtarzalny klimat sali szkoleniowej. Nasz pałac łączy bliskość przyrody, spokój i relaks z wysokim standardem noclegów. Obiekt dysponuje obszernymi pokojami dwu, trzy i czteroosobowymi oraz apartamentami. Każdy pokój posiada oddzielną łazienkę. 

Zapraszamy Cię na pobyt w Pałacu Parisel, który pozwoli Ci wzmocnić odporność twojego ciała, nauczyć się jak uwalniać stres z organizmu, wprowadzać się w dobry nastrój oraz jak dbać o siebie na co dzień.  Zapewniamy smaczne i zdrowe  posiłki na miejscu, zapraszamy Cię także na codzienne warsztaty. 

 

 

GDZIE ? 

Czy znajdujesz czas aby zatrzymać się  i zadać sobe pytanie: Jak ja się dzisiaj czuje. Może pod nawałem obowiązków nie zauważasz kiedy  odczuwasz zmęczenie. Może przyzwyczaiłaś się do ociężałości w ciele czy bólów głowy. Może cierpisz na alergię i leczysz ich objawy nigdy nie zastanawiając  się nad przyczynami. Objawy te, to  oznaka, że masz zanieczyszczony organizm, a bóle i zmęczenie, to wołanie twojego ciała o pomoc. Czas na zmiany, to znaczy na powrót do natury. Czas odstawić “smakołyki w kolorowych i błyszczących  opakowaniach” i zacząć korzystać z dobrodziejstw ziemi. Dlatego też przygotujemy dla was codziennie świeże soki oraz  dania z warzywami  uprawianymi w okolicznych gospodarstwach. Codziennie będziesz miała okazję uczestniczyć w warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez właścicielkę Hotelu Hannę Dulny.  Nauczysz się podczas nich, jak szybko i sprawnie przygotować sobie zdrowe dania w domu, co jeść a czego unikać, tak aby jak najlepiej zadbać o swój organizm.

KUCHNIA

- warsztat skierowany do osób początkujących i średniozaawansowanych. Zadaniem warsztatów jest systematyczne praktykowanie jogi, medytacji i innych technik wyciszających, pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela - Jolanta Kalinowska 

- szczególnie zapraszamy całe rodziny każdy znajdzie coś dla siebie.

- szukamy ludzi otwartych na ruch i odkrywanie samego siebie, niezależnie od wieku, płci, doświadczenia

- zapraszamy fanów obcowania z przyrodą, długich spacerów, nart biegowych, kuligów, fanów morsowania

- dla chętnych możliwość skorzystania z sauny, pokoju mocy oraz masaży

DLA KOGO ?

PROWADZĄCA

28-31stycznia 2022 ( pierwszy tydzień ferii zimowych w woj mazowieckim, opolskim, dolnośląskim i zachodniopomorskim)

Przyjeżdżamy 28 stycznia na kolację o godz 19:00. Pokoje będą gotowe już od 17:00. Po kolacji zapraszamy na spotkanie organizacyjne. 

W następne dni działamy wg planu:

Poranny spacer/joging  7:00 - 8:00
Sesja jogi (maty, akcesoria na wyposażeniu)
codziennie 8:00 - 9:00

Śniadania 7:00 - 10:00
Warsztaty poranne 
10:00-12:00
Lunch - 13:00 - 14:00
Sesje jogi 
codziennie - 17:00 - 18:15
Kolacja - 19:00 - 20:00
Warsztaty wieczorne 
 poniedziałek, środa 20:00 - 22:00

KIEDY ?

Poranny spacer/joging  
7:00 - 8:00

Sesja jogi
(maty, akcesoria na wyposażeniu)
codziennie 8:00 - 9:00

Warsztaty poranne 
10:00-12:00

Poranne warsztaty zdrowego odżywiania 
Warsztaty "Pokochaj siebie - energia miłości"  

Sesje jogi
codziennie - 17:00 - 18:15

Warsztaty wieczorne  
poniedziałek, środa 20:00 - 22:00

Wieczorne  sesji medytacji, pracy z oddechem i ciałem przy muzyce 

Dzięki pracy z podświadomością odkryjesz swoje największe stresory, a następnie uwolnisz nagromadzone negatywne emocje dzięki pracy z oddechem i ciałem.

Sauna - pobyt w pokoju mocy
według grafiku

 

 - pobyt zaczyna się od piątku od godz 17:00 w dniu przyjazdu kolacja

- śniadania, lunch i kolacja w dniach pobytu

     - śniadanie w dniu wyjazdu 

    - wykwaterowanie do godz 13:00 w              poniedziałek

    - maty i akcesoria do jogi na                          wyposażeniu obiektu 

Śniadania 7:00 - 10:00
Lunch - 13:00 - 14:00
Kolacja - 19:00 - 20:00

Wszystkie posiłki są przygotowane z świeżych warzyw i owoców,  pochodzących z okolicznych gospodarstw rolnych. Pozwoli to twojemu ciału oczyścić się z nagromadzonych toksyn, poczuć się lekko i odzyskać formę.

 

Posiłki

Zajęcia programowe

informacje dodatkowe

Pobyt od piątku do poniedziałku- 1390 zł

DOŁĄCZ TERAZ

zakwaterowanie od piątku godz 17:00

Dyplomowany nauczyciel jogi w/g metody B.K.S. IYENGARA, dyplomowany nauczyciel wychowania fizycznego, trener II kl. LA, instruktor rekreacji ruchowej-nowoczesne formy gimnastyki, instruktor akrobatyki sportowej, masaż klasyczny z elementami masażu sportowego.

W jodze fascynuje ją precyzja i konsekwencja w wykonywaniu asan. Terapeutyczne i medyczne zastosowanie ćwiczeń jogi przekłada się na codzienne funkcjonowanie człowieka. Po kilkunastoletniej i systematycznej praktyce  śmiało może powiedzieć, że joga ratuje życie.

Niezwykłym jej odkryciem było to, jak poprzez ciało poznaję i zmieniam siebie, jak świadomość oddechu  daje poczucie spokoju i radości.

 

Jolanta Kalinowska

Zapisy i kontakt

O zapisie decyduje kolejność zgłoszeń na adres manager@pariselpalace.pl a następnie wpłata zadatku w wysokości 400 zł za osobę dorosłą i 300 zł za dziecko na konto podane przy zapisie

Parisel Palace
Klimki 36 
21-400 Łuków
 

W przypadku chęci otrzymania faktury, należy ten fakt zgłosić przy zapisie. W tytule proszę wpisać "Ferie z jogą w Parisel Palace"

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ