Parisel Palace logo
youtube logo

Parisel Palace - Leśne Zacisze - detox dla ciała i umysłu

Klimki 36

21-400 Łuków

Polska

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 +48 665 415 145
+48 25 794 65 00
  kontakt@pariselpalace.pl

 
 

Taki układ doskonale sprawdza się w przypadku organizacji pokazów, uroczystych spotkań, gali i innych bardziej medialnych wydarzeń. Do okrągłego stolika dostawia się najczęściej od 4 do 8 krzeseł, tak aby rozmowy miały bardziej intymny charakter. Rozstawienie stolików po sali jest swobodne dzięki czemu fotograf czy kamerzysta może utrwalać spotkanie z każdego punku sali w równym stopniu.

Okrągłe                 MAX 20 os

GALERIA

Delegaci zajmują miejsca w trzech płaszczyznach, czasami z tym założeniem, iż w szczycie zostaje miejsce dla wykładowców, gości specjalnych bądź pracodawców organizujących konferencję czy spotkanie biznesowe.

Konferencyjny      MAX 20 os

GALERIA

Ustawienie kinowe (teatralne) – Umożliwia nam zorganizowanie bardzo dużych konferencji, gdzie główną rolę odgrywa prelegent stojący przodem do audytorium. Aranżacja ta sprawdza się przy wykładach, pokazach czy prezentacjach. Jej minusem jest brak możliwości notowania oraz  korzystania z przerwy kawowej, ponieważ filiżankę musimy trzymać wtedy w rękach.

Teatralnie          MAX 40 os

GALERIA

Jest to ustawienie, w którym wszyscy uczestnicy spotkania siedzą przy prostokątnym lub eliptycznym stole. Wykorzystywany jest na potrzeby spotkań zarządu, grup dyskusyjnych lub szkoleń, gdzie wymagana jest praca grupowa. W przypadku większej liczby uczestników można łatwo zwiększać wymiary stołu, łącząc kilka mniejszych. Uczestnicy mogą korzystać z dużej przestrzeni roboczej. W przypadku korzystania z materiałów audio-video część osób może siedzieć tyłem do ekranu - dlatego polecamy wtedy wybrać ustawienie w podkowę.

Podłużne            MAX 20 os

GALERIA

APARTAMENT VIP

Okrągłe

Konferencyjny

Teatralnie

Podłużne

Okrągłe

Konferencyjny

Teatralnie

Podłużne

Apartament VIP to miejsce idealne na dyskretne spotkania VIP, kameralne spotkanie w gronie najważniejszych Partnerów Biznesowych,  spotkania Zarządu czy szkolenia dla TOP Managementu. Apartament znajduje się na drugim piętrze hotelu, z dostępem do windy hotelowej. W sytuacjach tego wymagających jest możliwość wynajęcia całego piętra i wydzielenie się od wszelkich gości z zewnątrz. Apartament połączony jest z sypialnią, czyli może po skończonym spotkaniu być miejscem odpoczynku np dla prezesa organizacji. Apartament jest klimatyzowany, z dostępem do internetu wifi i stacjonarnego. 

W apartamencie znajduje się wydzielona część kuchenna gdzie można samodzielnie przygotować np herbatę czy kawę. Do apartamentu jest możliwość zamówienia posiłków dla gości, wszystko zostanie dostarczone przez dyskretną obsługę hotelu. Apartament może być dowolnie konfigurowany, idealnie sprawdza się przy obradach okrągłego stołu, często wykorzystywany jest na potrzeby spotkań zarządu, grup dyskusyjnych lub szkoleń, gdzie wymagana jest praca grupowa.

MENU    

WESELE

PAKIETY POBYTOWE

KONTAKT

 

 
 

DLA FIRM

RESTAURACJA

SALE PAŁACOWE

O NAS

POKOJE

GALERIA

BABCINY DOMEK

WYDARZENIA

KLUB 555

MENU

ZAMKNIJ