Parisel Palace
Zapoznaj się z naszymi Salami Pałacowymi

Wyjątkowe Pałacowe wnętrza, każdej z sal weselnych  Parisel Palace, są stylowo udekorowane obrazami i lustrami w bogato zdobionych złotych ramach, sztukateriami, szlachetnymi tkaninami oraz rozświetlone kryształowymi żyrandolami.


Obiekt składa się z klimatyzowanych 3 sal weselnych bądź konferencyjno – bankietowych o różnych wielkościach, restauracji, pokoi hotelowych, Pałacowych Ogrodów nad stawem oraz placu zabaw dla najmłodszych. Komunikację hotelową ułatwia winda. Na terenie obiektu dostępnych jest również 100 miejsc parkingowych.

Sala Brylantowa
Nasza pierwsza sala pałacowa
Sala Brylantowa jest największą salą w naszym Pałacu o powierzchni 510 m2. Przeznaczona jest na organizowanie przyjęć weselnych do 400 osób. Istnieje możliwość innej aranżacji Sali Brylantowej i wydzielenia z niej kolejnej sali o powierzchni ok. 125 m2 lub 385 m2. Sala ta najczęściej wybierana jest na wesela i inne uroczystości wymagające dużej powierzchni.
Sala Szmaragdowa
Nasza druga sala pałacowa
Kolejna co do wielkości to licząca 220m2 Sala Szmaragdowa, która jest w stanie pomieścić około 100 osób.
Ogrody Pałacowe
Zrelaksuj się w naszych ogrodach
Pałac w Klimkach to jedno z niewielu miejsc na "weselnej" mapie Polski, gdzie organizujemy nie tylko przyjęcia weselne, ale także ceremonie ślubne.

W naszych ogrodach w otoczeni przepięknej przyrody okolicznych lasów, znajduje się staw z bajeczną kładką na wyspę, zdumiewająca fontanna wieczorami rozbłyskująca wieloma kolorami, oraz stylowa altanka często wykorzystywana na romantyczne kolacje w świetle księżyca, zaręczyny oraz miejsce na przepiękne zdjęcia plenerowe. A wszystko przy akompaniamencie okolicznej przyrody.

Wszystko to sprawia że pobyt w naszym ogrodzie jest magiczny i niezapomniany. W tle naszej fontanny często państwo młodzi odbierają życzenia od swoich gości. Nasz ogród jest do dyspozycji podczas uroczystości weselnych lub innych imprez plenerowych.
Nasze Wideo
Zobacz wideo prezentujące Parisel Palace
Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu. Wystarczy kliknąć poniższy przycisk.